Üye Girişi

Beni hatırla

Şifremi Unuttum
Üye Ol

ÜYELİK KURALLARI, GİZLİLİK İLKELERİ ve SÖZLEŞMEPartnerim.com, internet ortamında seviyeli, eğlenceli, bilgilendirici ve güzel zaman geçirebilmeleri için aynı görüşteki kişilere bir ortam yaratmaktadır. Partnerim üyelerine sadece internet üzerinde www.partnerim.com adresinde ve akıllı telefon uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Bu web sitesi ve akıllı telefon uygulaması dışında üyelerine sunduğu herhangi bir hizmet, servis veya ürün yoktur.

Bu anlaşmayı kabul ettiğini belirten seçim kutusunu işaretleyerek üye olan veya kendisine sunulan deneme süresini kabul ederek, bir üye adı ve e-mail adresi belirteren kişiler bu anlaşmada ÜYE olarak anılacaktır.


SUNULAN HİZMET VE SERVİSLER

-Partnerim' nın amacı, interneti kullanarak üyelerinin sosyal hayatını zenginleştirmektir. Bu amaç doğrultusunda çeşitli programlar ile, internet üzerinde, üyelere özel iletişim seçenekleri yaratılmakta ve sunulmaktadır. Üyelere sunulan servis ve hizmetlerin eklenmesi, geçici veya süresiz olarak kaldırılması Partnerim'in insiyatifindedir.

-Partnerim, bir üyeye veya tüm üyelere sunduğu servisleri bu anlaşma uyarınca veya diğer tüm gerekli gördüğü hallerde değiştirme, durdurma veya iptal etme haklarına tek taraflı olarak sahiptir.

-Partnerim, üyelerine hiçbir garanti vermez. Sitedeki hertürlü iletişim tamamen üyelerin kendi tercihleri olacaktır. Partnerim' da sunulan hizmet ve servisleri kullanmak üyelerin kendi insiyatifindedir.

-Üyeler her türlü internet bağlantısından ve dahi Partnerim' nın üzerinde host edildiği sunucu problemlerinden oluşabilecek gecikme, arıza, görüntülenememe gibi sorunlardan Partnerim' i sorumlu tutamazlar.

-Üye, suç teşkil edecek, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi veya mesaj atamaz. Özel mesajlar otomatik programlar ile taranabilir veya mesaj gönderilen Üyelerin şikayeti üzerine incelenebilir. Bu otomatik tarama sonucunda veya şikayet sonrasında yapılan incelemede gerekli görüldüğü takdirde üyenin profili yayından kaldırılabilir, mesajlaşma hakkı kısıtlanabilir, bütünüyle engellenebilir veya üyeliği tamamen iptal edilebilir.


ÜYENİN SORUMLULUKLARI

-Sitemize üye olma yaşı Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının elverdiği 18 ve üstü yaşlardır. Yaşınızı ve cinsiyetinizi doğru bildirmeniz şarttır.

-Üyelerin sunulan hizmet ve servisleri kullanma ve diğer üyelerle iletişim kurma tercihleri tamamen kendi kişisel kararlarına bağlıdır. Partnerim bu ilişkiler ve daha sonrasındaki, sitemiz vasıtası ile yaşayacağınız ilişkilerin sorumlusu değildir. Bu konulardaki bütün sorumluluk ve yükümlülükler üye olan kişilere aittir.

-Partnerim, üyelerinin kurallara uymamaları, ilişkileri ve bu ilişkilerin sonuçlarında olabilecek maddi veya manevi, psikolojik ve sağlıksal problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

-Siteyi ticari ya da maddi çıkar amacıyla, bir düşünce, politika, ideolojiyi tanıtmak yaymak amacıyla kullanmak yasaktır.

-Üyeler, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymak zorunluluğundadır.


KİŞİSEL BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ

-Partnerim, üyeleri ve sistem ile ilgili bilgiler, ilgili kişilerin onayı olmadan, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz, üçüncü şahıslara iletilemez veya herhangi bir amaçla kullanılamaz. Diğer üyelerin kişisel özgürlüklerine, tercih ve isteklerine hakaret edilemez, alaya alınamaz. Ortak kullanılan forum ve chat gibi bölümlerde, diğer üyeleri rahatsız edecek davranışlar gösterilemez, yazı ve mesajlar yazılamaz, üyelere ısrarcı olunamaz, tenkit edilemez.

-Site içinde herhangi bir bölümde veya site dışında bir başka ortamda, kanunlara uygun olmayan, diğer üyelerin veya Partnerim' nın imajını veya onurunu zedeleyici, sitenin huzurunu kaçırmaya yönelik, alay, iftira, kötüleme, küfür vb tavır ve davranış gösteren, kurallara uymayan üyelerin, ilgili mesaj veya yazıları silinebilir, üyelere sunulan servis ve hizmetlerden faydalanma seçenekleri kısıtlanabilir veya üyelikleri silinebilir. Üye bu durumda herhangi bir hak iddia edemez.

-Partnerim, adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, üyelerine ait, e-mail adresi dahil olmak üzere, hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder.


İPTAL VE İADE ŞARTLARI

Sitemiz ücretli üyelik öncesi, ücretsiz üye olarak sistemi tanımanızı sağlamaktadır. Bu nedenle kullanılan Gold üyeliklerin iadesi yapılmaz.

Ancak, teknik veya diğer nedenlerle, Gold Üye olduktan sonra hiç bir üyeye mesaj gönderememişseniz, ödeme yaptıktan sonraki 24 saat içinde, iade başvurusu için destek@partnerim.com adresine başvurunuz.

Partnerim üyelik kurallarını içeren bu sözleşmeyi değiştirme hakkına sahiptir. Üye kayıt aşamasında bu anlaşmayı okuduğunu belirten kutucuğu işaretlemeden kaydı gerçekleşmez. Üye olan kişilerin bu şartnameyi okuyup onayladıkları kabul edilir.